ART / Oil paintings / Oil painting 12804428
nr 1280 4428
Lars Tärning
(f. 1945), Sverige
Lars Tärning (b. 1945), Sweden. "Amarone Tommasi", stilleben med vinflaska med druvor. Signed. Oil on panel, 40x30 cm,
OIL PAINTING, "Amarone Tommasi", stilleben med vinflaska med druvor. Signerad. Olja på pannå, 40x30 cm
Lars Tärning, Swedish painter, born 1945.
1000
SEK 700
Monday October 7 2019
at 18:03:30
7/10 17:46:22